Orçelik Ofis Mobilyaları Makine San. ve Tic. AŞ’nin sektördeki uzun yıllara dayanan deneyiminden yararlanan Orfis, modern, tasarımıyla öne çıkan ve ergonomisiyle rahatlığı önceliğe alan ofis mobilyaları üretiyor. Orfis için, müşteri memnuniyetini sağlamak ve tutkuyla tasarladığımız özgün mobilyalar üretmek vizyonumuzun temelini oluşturur, bu sebeple de önemini her an korur.

Günümüz iş dünyası hızla değişiyor ve gelişiyor. Bu değişime ayak uydurmak için, işimizi her zaman kalite ve profesyonellik ile yapmaya özen gösteriyoruz. İnanıyoruz ki, işimizi en iyi noktaya getirecek, nitelikli ve doğru insan kaynağını seçerek varlığımızın bir parçası haline getirmek, başarımızın anahtarıdır.

Birlikte çalıştığımız ve vizyonumuza katkıda bulunan herkesi, Orfis ailesinden sayıyoruz. İş birliği ve samimiyet bizim için vazgeçilmezdir. Bu sebeple eğitim, gelişim ve öğrenme süreçlerini destekleriz çünkü biliyoruz ki bilgi ve beceri, her bir çalışanımızın ihtiyacıdır; her zaman değerli ve önceliklidir.

Organizasyonumuzu sürekli olarak güncel ve değişime hazır tutarız. Çünkü başarının, uyum ve esneklikle elde edileceğine inanıyoruz.

Toplumsal sorumluluğumuzu da unutmuyoruz. Çevre politikalarımızı uygulayarak sürdürülebilir bir geleceğe katkıda bulunmayı, misyonumuzun en önemli dinamiklerinden biri olarak görüyoruz.

Son olarak, kalite yönetim sistemine olan bağlılığımızla sürekli olarak gelişmeyi sürdürürüz. Tüm bu değerler ve yaklaşımlarla Orfis olarak müşterilerimize ve çalışanlarımıza daha iyi hizmet sunmayı sürdürme taahhüdümüzü koruyoruz.