Fiyat Al
Hüseyin Solakoğlu
Hüseyin Solakoğlu

Tasarım direktörü ve genel müdür yardımcısı Hüseyin Solakoğlu, 1987 yılında İzmir’de doğmuştur. Anadolu Üniversitesi Endüstriyel Tasarım bölümünden mezun olduktan sonra Paşabahçe ve Vestel gibi çeşitli ulusal firmalarda ürün tasarımı üzerine projelere imzasını atmıştır. Sonsuz duygulardan ilham alan estetik mobilya tasarımları, özünde hep bir hikaye barındırmaktadır.

Nihan Bazgin
Nihan Bazgin

Nihan Bazgin, Yakın Doğu Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümünden birincilikle mezun olmuştur. Mezun olduktan sonra konut şantiyesi ve mimari tasarım bölümünde şeflik yapmıştır. ‘Less is more.’ ‘Az çoktur.’ ilkesine bağlı, ergonomik ürünler tasarlayan mimar, ofis kullanıcılarına duyusal doyum sağlamak amacıyla tasarım ve pazarlamada rol almaktadır.

Seda Palanduz
Seda Palanduz

Seda Palanduz, Yeditepe Üniversitesi Endüstri Ürünleri Tasarımı bölümünden birincilikle mezun olmuştur. Aynı zamanda Grafik Tasarımı bölümünü de bitirerek çift ana dal yapmıştır. Bugüne kadar pek çok ürüne imza atan tasarımcının ürünleri Türkiye başta olmak üzere Amerika, Avrupa ve Ortadoğu ülkelerinde satılmaya devam etmektedir. Aralarında Design Turkey, Good Design Award, Plus X Design Awards, A’design Platinium Design Award gibi ulusal ve uluslararası arenada prestijli kabul edilen 10’dan fazla ödülün sahibidir. 2015 yılında Tuna Palanduz ile kurdukları tasarım ofisinde yeni değerler üretmektedir.

Ecem Kelekli
Ecem Kelekli

İç mimar Ecem Kelekli, İzmir Ekonomi Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı bölümünden mezun olmuştur. Lisans eğitiminin bir senesini Lizbon’da görsel sanat eğitimi alarak tamamlamıştır. Mezuniyetinin ardından mekansal dizaynların yanı sıra, Amerika fuarlarına stant tasarlamaya başlamıştır. Kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda, kurumsal kimliklerine uygun şekilde ofis tasarımları yapmakta, ayrıca pazarlama alanında da aktif rol oynamaktadır.

Cansu Duman
Cansu Duman

Cansu Duman, İzmir Ekonomi Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı bölümünden mezun olmuştur. Kurucusu olduğu C.C. Design Studio’da ulusal ve uluslararası birçok markaya endüstriyel tasarım ve iç mimari alanında projeler geliştirmektedir. Yalın, zarif ve fonksiyonellik yaklaşımıyla ofis hayatlarına dokunan şık ve kullanışlı mobilyalar tasarlamaktadır.

Fiyat Al